KARJERA

UAB „Savasties logistika“ ieško žmonių, kurie domisi logistika, stresinėse situacijose sugeba išlikti ramūs ir nepasimesti, mėgsta iššūkius ir naujas idėjas. Mums reikia tokių komandos narių, kurie žodį “problema” yra pasiryžę pakeisti žodžiais ,,iššūkis“, „misija”. Mūsų įmonė ypatingą dėmesį skiria savo komandos tobulėjimui. Kiekvienos organizacijos stiprybė – lyderio savybių nestokojantys darbuotojai.

šiuo metu mes ieškome

EKSPEDICIJOS VADYBININKO

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Būdami mūsų komandos dalimi planuosite savo darbą, bendrausite su esamais ir potencialiais klientais bei vežėjais, sieksite kartu su vadovu iškeltų įmonės tikslų.

Ko tikimės

Jums pavyks pasiekti savo ir organizacijos tikslų, turėsite galimybę siekti karjeros aukštumų. Jeigu turite aistrą aktyviam ekspedicijos/transporto vadybininko darbui ir mokate susidoroti su netikėtomis situacijomis, stresu bei pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

Norėdami teikti kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas, operatyviai ir išradingai išgvildenti iškilusius klausimus, turite puikiai išmanyti tarptautinio krovinių gabenimo ypatumus, todėl mums svarbi bent 1 metų Jūsų darbo patirtis ekspedicijos/transporto įmonėje.
Gimtąją bei užsienio kalbas darbe naudosite nuolat, todėl turite puikiai mokėti lietuvių, rusų bei anglų kalbas žodžiu ir raštu (lenkų k. ar vokiečių k. mokėjimas – didelis privalumas).

karjera

Įmonė siūlo

  • Darbą Vilniuje;
  • Patrauklų atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą ir motyvacinį paketą.