KARJERA

UAB „Savasties logistika“ ieško žmonių, kurie domisi logistika, stresinėse situacijose sugeba išlikti ramūs ir nepasimesti, mėgsta iššūkius ir naujas idėjas. Mums reikia tokių komandos narių, kurie žodį “problema” yra pasiryžę pakeisti žodžiais ,,iššūkis“, „misija”. Mūsų įmonė ypatingą dėmesį skiria savo komandos tobulėjimui. Kiekvienos organizacijos stiprybė – lyderio savybių nestokojantys darbuotojai.

šiuo metu mes ieškome

EKSPEDICIJOS VADYBININKO

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Būdamas ekspedicijos vadybininku planuosi savo darbą, bendrausi su esamais ir potencialiais klientais bei vežėjais, sieksi kartu su vadovu iškeltų tikslų.

Ko tikimės

Tau pavyks pasiekti savo ir organizacijos tikslų bei pritapti mūsų kolektyve, jeigu turi aistrą aktyviam ekspedicijos/transporto vadybininko darbui ir moki susidoroti su netikėtais sunkumais, stresu bei pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

Norėdamas teikti kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas ir operatyviai spręsti iškilusias problemas, turi puikiai išmanyti tarptautinio krovinių gabenimo ypatumus, todėl svarbi bent 1 metų tavo darbo patirtis ekspedicijos/transporto įmonėje.

Gimtąją bei užsienio kalbas darbe naudosi nuolat, todėl turi puikiai mokėti lietuvių, rusų bei anglų kalbas žodžiu ir raštu (lenkų k. ar vokiečių k. mokėjimas – didelis privalumas).

karjera

Įmonė siūlo

  • Darbą Vilniuje;
  • Patrauklų atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą ir motyvacinį paketą.